Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico

Samenwerken

Alles draait om kansen zien, samen de juiste invalshoek kiezen en doorpakken. Dat levert niet alleen het gewenste rendement op, maar ook toekomstperspectief en veel positieve energie.

We denken verder dan de vraag, zien de kansen en weten voor u het rendement te vergroten.

Een team met visie

Ons team bestaat uit Henri Boers, Timo Berghuis, Joris Enzerink en Linda van Zeist . Stuk voor stuk bevlogen en met een duidelijke visie op commercieel vastgoed. Verwacht een heldere koers, onderbouwd advies én - misschien wel minstens zo belangrijk - een prettige samenwerking.

Henri Boers MSc MRICS REV RT

Eigenaar | Vastgoedadviseur en Register-Taxateur (Groot Zakelijk Vastgoed)
Henri@boersrealestate.nl
06-46 05 20 99

Timo Berghuis VRT RT

Register-Taxateur (Herbouwwaarde en Groot Zakelijk Vastgoed)
Timo@boersrealestate.nl
06-82 59 84 89

Joris Enzerink RT

Register-Taxateur
Joris@boersrealestate.nl
06-42 84 97 74

Saskia van de Greijn

Commercieel Medewerker Binnendienst Taxaties
Saskia@boersrealestate.nl
085-48 57 246

Linda van Zeist

Officemanager
Linda@boersrealestate.nl
085-48 68 321

Chiem Regterschot

Afstudeerstagiair
chiem@boersrealestate.nl
085-48 68 321

Aangesloten bij

Boers Real Estate is aangesloten bij: