Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico

Samenwerken

Alles draait om kansen zien, samen de juiste invalshoek kiezen en doorpakken. Dat levert niet alleen het gewenste rendement op, maar ook toekomstperspectief en veel positieve energie.

We denken verder dan de vraag, zien de kansen en weten voor u het rendement te vergroten.

Een team met visie

Ons team bestaat uit Henri Boers, Joris Enzerink, Victor Huiskamp, Chiem Regterschot, Saskia van de Greijn, Inge Noppers en Linda van Zeist. Stuk voor stuk bevlogen en met een duidelijke visie op commercieel vastgoed. Verwacht een heldere koers, onderbouwd advies én - misschien wel minstens zo belangrijk - een prettige samenwerking.

Henri Boers MSc MRICS REV RT

Eigenaar | Vastgoedadviseur en Register-Taxateur (Grootzakelijk Vastgoed)
Henri@boersrealestate.nl
06-46 05 20 99

Joris Enzerink RT

Register-Taxateur (Grootzakelijk Vastgoed)
Joris@boersrealestate.nl
06-42 84 97 74

Victor Huiskamp

Vastgoedadviseur
Victor@boersrealestate.nl
06-54 72 25 06

Chiem Regterschot

Junior Taxateur
Chiem@boersrealestate.nl
085-48 57 246

Inge Noppers

Commercieel Medewerker Binnendienst
Inge@boersrealestate.nl
085-070 25 47

Linda van Zeist

Vastgoedmanager
Linda@boersrealestate.nl
085-00 63 047

Aangesloten bij

Boers Real Estate is aangesloten bij: